يکشنبه 31 شهريور 1398 - 23 محرم 1441 - 22 سپتامبر 2019
 
لینکی ثبت نگردیده است.‏
آمار سايت
امروز : 28
ديروز : 51
ماه : 3849
جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی کلیبر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی کلیبر در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار می شد شرکت کرد.

بابایی فرماندار کلیبر و رئیس کار گروه در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به اعضاء، به فلسفه تشکیل کارگروه و وظایف گروههای کاری اشاره و ترکیب اعضای آن را به دلیل وجود توامان شخصیت های علمی،تجربی، دولتی و غیر دولتی منحصر دانست و اتخاذ تصمیمات درس و کارشناسی حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی کارگروه را به‌عنوان سند اجتماعی و فرهنگی شهرستان یاد کرده و اعلام داشت در صورت اجرای مصوبات نتیجه آن کاهش چشمگیرمعضلات اجتماعی خواهد بود.

فرماندار کلیبر گفت: وضیعت مناسب فرهنگی و اجتماعی شهرستان در مقایسه با سایر شهرستانهای استان قابل قبول می باشد ولی از فراموشی آداب و سنن قدیمی شهرستان که موید فرهنگ اصیل جامعه ایرانی اسلامی بوده انتقاد و از نفوذ فرهنگ های غربی و شبه غربی در بین جوانان به شدت اظهار نگرانی کرد.

در ادامه جلسه دهقان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیحاتی اجمالی از وضیعت فرهنگی اجتماعی شهرستان و عملکرد اداره متبوع خود ارائه داده و خواستار رفع مشکلات موجود بویژه عدم وجود مجتمع فرهنگی و هنری در شهرستان، فقدان نشریه، تاثیرات نامطلوب شبکه های مجازی شد.

در ادامه جلسه اعضای حاضر با برشمردن برخی مشکلات و معضلات حاد شهرستان بویژه شهر کلیبر خواستار اقدام جدی با کار کارشناسی و مشارکت اقشار جامعه شدند.

نوشته شده در   سه شنبه 7 بهمن 1393  ساعت  10   توسط   مدیر سایت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلیبر
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید